Náš příběh

Lucie Freiberková - majitelka

Už od střední školy jsem snila o kariéře obchodnice a založení vlastní společnosti, což by mi umožnilo dělat to, co mě baví, a zároveň by to pro mě bylo zdrojem obživy. Tyto dvě přání spojuje zřízení svatebního salonu. Na světě není mnoho lidí, kteří by měli svou práci jako svůj koníček, ale doufám že mohu být jednou z menších částí, pro které se tento sen stává realitou. Sledují nejnovější módní trendy v oblasti běžného nošení oděvu a oděvu určeného pro slavnostní příležitosti. Mezi mé silné stránky patří mimo jiné tvořivost a smysl pro detail, který lze uplatnit ve svatebním průmyslu, kde se očekává, že se klientovi poskytne kvalitní rady při výběru oblečení, květin, dekorací atd. Neexistuje žádný recept na to, jak se stát úspěšným podnikatelem. Existují však určité předpoklady, které by měl podnikatel splnit. A tou hlavní je milovat svojí práci.

Mým cílem a zároveň i misi je pomocí každé nevěstě vybrat si její nejdůležitější šaty v životě a zrealizovat její vlastní individualitu a osobní krásu.Jelikož jsme názoru, že Vaše svatba začíná již u nás, tak jsme se snažili najít takový prostor, který nám umožní udělat z našeho salonu pro Vás nejen "další" tuctový obchod, ale prostor, ve kterém se budete cítit jako doma. Vzhledem i k specifikům svatebních salonu, pro nás nebyla priorita lokace jako u klasických obchodu s oděvy, ale tvárnost prostoru.

A tento prostor v novostavbě nás okouzlil.


A tak milé dámy, jsme rádi, že se nám to dle Vašich slov povedlo, protože jediné, na čem nám záleží, je Vaše spokojenost. Krásu, jemnost detailů a kvalitu provedení našich svatebních šatů nebudeme sami vychvalovat. Již při první návštěvě se do nich zamilujete.

Svatební salon PRONUPTIA je půjčovnou i prodejnou svatebních a společenských šatů převážně pro lokality Pardubice, Hradec Králové, Chrudim a okolí. I přesto nás často navštěvují nevěsty z lokalit Praha, Ostrava, Liberec, Olomouc, Kolín, Poděbrady, Brno, vlastně z celé České Republiky.  

Staňte se i Vy PRONUPTIA nevěstou.