Reference

MERCI CARD

Rádi Vám i touto cestou poděkujeme, že jste si vybrala právě v našem salonu svoje vysněné šaty a zároveň nás podpořila v tom, co s láskou děláme. S touto MERCI kartou se stanete naší VIP zákaznicí a kdykoliv v budoucnu se opět rozhodnete využít naše služby, máte nárok na 10% slevu. Merci !

QR code

Budeme rádi za zpětnou vazbu. Naskenujte QR kód a podělte si s námi, jak se Vám u nás líbilo.

Na svůj velký Den D jsem vybrala první salon v mem okolí a vůbec toho nelituji. To se s výběrem šatu-první zkoušené šaty byly ty prave. Vzhledem k pokročilému těhotenství jsem si úplně nemohla vybírat tak jak bych chtěla, ale slečny/dámy v salonu ochotně poradit, hlavně aby se nevěsta cítila komfortně. Hodnotím velice kladně.

Magdalena Řepková 

Ráda bych Vám moc poděkovala za krásné šaty!
Jakmile jsem si šaty oblékla věděla jsem, že to jsou ony! Úpravy byly provedene opravdu dobře.
Přístup celého týmu byl vážně skvělý. Ochota, vstřícnost, snaží se najít ty pravé šaty právě pro Vás.
Ještě jednou Vám moc děkuji. ❤

Klára Jezdinská 


S čistým srdcem, vědomím a svědomím doporučuji tento profesionální a krásný salon. Byl můj první a zároveň poslední navštívený. Majitelka je velmi sympatická profesionálka a celkově tým, včetně švadleny, nemá chybu. Děkuji a je až skoro škoda, že už jejich služby nevyužiji :-) Ale kdyby náhodou, určitě se ráda vrátím! :-)
Šárka Remešová Dernerová

Šárka Remešová Dernerová 


Děkuju celému týmu Pronuptia, že byla součástí naší krásné svatby. Nádherný salón s výborným přístupem ke klientům a krásným výběrem šatů (nejen svatebních). :-)
Rozhodně doporučuji.

Klára Semencová  


V salonu jsem se od první chvíle cítila jako princezna. Perfektní přístup a vybrala jsem si svoje nádherné svatební šaty. Děkuji moc za ochotný přístup a profesionální služby. Paní majitelka mi vyšla moc vstříc, potřebovala jsem si šaty vyzvednout mimo pracovní dobu a vracela na dvakrát, protože jsem zapomněla závoj. Šaty se zdály těžší, ale ve svatební den jsem v nich vydržela bez problémů až do večera. Děkuji ještě jednou moc, za krásný zážitek. 

Klára Hladíková 


Ve svatebním salónu jsem byla se svojí kamarádkou(nevěstou) a dalšíma dvěma kamarádkama. Musím říct, že pro mě se tam čas zastavil. Simona a Simona byly perfektní, nejen že se skvěle staraly o naší nevěstu, ale postaraly se i o nás. Přizpůsobily se našemu humoru a 2 hodiny utekly jako voda.☺️ Nádherné šaty, skvělý personál a parádní prostředí.☺️ Můžu jen doporučit.

Veronika Kadlčíková


Tento salon jsem navštívila, jako první a hned se zamilovala. Velmi příjemné prostředí a nádherné šaty. Po příchodu mi bylo nabídnuto občerstvení, vyzkoušela jsem si čtvery šaty a všechny mi sedly, jako kdyby byly šité přímo pro mě. Ikdyž bylo rozhodování těžké, vybrala jsem si a jsem naprosto spokojená. Nemůžu se dočkat, až budu mít šaty znovu na sobě. Velmi doporučuji.

Tereza Wawroszová 


Za mě nejlepší svatební salón v Pardubicích 😊 slečny v půjčovně jsou velmi milé a ochotné a šaty mají opravdu nádherné. Interiér salónu je na jedničku, opravdu jsme se u vás cítila velmi dobře 😊 mohu určitě doporučit!!

Nikol Borovcová


Před týdnem jsem navštívila váš salon a musím říct , ze jsem byla velice spokojena . Váš přátelsky přístup , spousta legrace a hlavně pochopení a upřímnost . Moc si toho vážím a všem vřele doporučuji . Opravdu nebudete litovat. Rada se vrátím . Děkuji moc Lucka

Lucie Černohousova


Jedním slovem "pohádka". Pro mě nejkrásnější dvě hodiny. Úžasná atmosféra, zaměstnankyně jsou bezkonkurenční - péče o zákaznici je 🔝 💯 Už prvním telefonátem si mě získaly ❤️Božské šaty,prostředí,upřímnost,dostatek času,ochota... Vše. Opravdu nemám co vytknout. Byla jsem nadmíru spokojená,vybrala si božské šaty a rozhodně DOPORUČUJI!! Mají také nádherné plesové šaty,takže návštěva rozhodně nebyla poslední.

Lucie Kotalová


Dneska jsem navštívila salón Pronuptia a byl to pro mě nádherný zážitek! ❤️ Salón je velmi krásný, mají nádherné šaty a ten přístup k zákazníkovi? Absolutně nemám co vytknout a salón mohu jen a jen doporučit! ❤️🌺

Silvie Svobodová


Dnes jsem navštívila salon a nejde ani slovy vyjádřit nadšení. Nádherné šaty, úžasné prostředí, které vás naprosto ohromí! Milá paní asistentka a velmi příjemná paní majitelka, které patří obrovské díky! Komunikace na výbornou, dokáží skvěle poradit, upřímně říci zda vám šaty sednou. Kdo váha, nemusí! Stojí za to tam zajet i když to nemáte zrovna nejblíže. Mám vybrané krásné svatební šaty. Ještě jednou velké díky, moc jsem si dnešní den užila!

Denisa Hallerová


Dnes jsem měla tu čest navštívit váš salon a už odedveří jsme s doprovodem byly naprosto nadšené. Velice milí a přátelský přístup na nás udělal veliký dojem. Úžasná atmosféra a ty nádherné šaty 😍 velice ochotná a milá paní majitelka a asistentka co se o nás od první chvíle úžasně staraly. Pan majitel, který řekne upřímně jestli vám šaty sluší nebo ne je velikou výhodou. Odcházela jsem s úžasnými šaty a pocitem že i když člověk není moc hubený i tak bude vypadat nádherně. Jsem si určitě jistá, že šaty budou všichni v náš den D obdivovat a určitě nebudu šetřit chválou na vás. Kdo váha ať se jde určitě podívat, my k vám jely přes 80km a rozhodně to stálo za to. Děkuji vám za nádherně strávené dvě hodiny, které utekly nějak moc rychle. ❤️

Natálie Nečesánková


Takto má vypadat svatební salon! Nádherné prostředí, skvostné šaty, profesionální a úžasný přístup k zákazníkovi a skvělá paní majitelka. Bylo nám u Vás moc dobře a rozhodně budu jen doporučovat!

Petra Řezníčková


Úžasný svatební salon! Jsem ráda, že jsem si vybrala šaty právě tady, krásné prostředí, plno krásných šatů, zde si musí vybrat snad každá nevěsta 🙂 A mockrát děkuji slečnám, které se o mě během zkoušky staraly. Byli jste úžasné 🙂 Všem mohu jen doporučit ❤️

Jíťa Řeháková


Naprosto kouzelné prostory salonu, s naprosto nádhernými šaty a perfektním profesionálním přístupem jako od všech asistentek, tak od paní majitelky. Nikdo mě do výběru šatů netlačil, vybrala jsem si podle sebe - své představy a svých pocitů a to maximálně oceňuji. Doporučuji všem... tady se z výběru šatů nestává povinnost, ale zážitek! :-)

Lucie Švarcová


V Pronuptia salonu jsme strávily moc hezké odpoledne. Vše perfektní - od nabídky šatů přes krásný interiér až po velice příjemné svatební asistentky. Šaty mám zamluvené a salon mohu jednoznačně doporučit, byla jsem opravdu nad míru spokojena 😊

Natálie Šafářová


Velký výběr svatebních šatů, krásné prostředí. Ceny příznivé. Velká výhoda je, že můžete zkoušet i šaty mimo vaši obvyklou velikost, na mé zkoušce byla přítomna i švadlenka. Paní Lucie se o mne starala jako "o vlastní", věděla, jaké šaty poradit, byla nápomocná po celou dobu zkoušení. Nevnucuje, doporučí, to vše s přátelským přístupem. Ráda doporučím dalším nevěstám.

Barbora Chvojková


Doporučuji všem a vyjadřuji jedno obrovské DÍKY, které stejně nikdy nevyjádří vděčnost, kterou k Vám mám!
Opravdu Vám strašně moc děkuji, je až nepopsatelný, jak skvěle sem se v šatech cítila a vůbec sem se z nich nechtěla ven. Děkuji Vám za Vaši péči, za Vaši neskutečnou trpělivost, za to jakým způsobem se chováte ke klientkám a salon vedete a prostě za vše, co ste dokázali udělat, proto, abych se cítila skvěle. Všichni ze šatů byli paf, včetně pana majitele a majitelky, kteří mi v neděli řekli, že takhle krásný šaty tam ještě neměli (no snad to neříkají všem, ale vypadali u toho docela upřímně). V životě jsem se necítila krásnější, obletovanější a nikdy sem se necítila tolik žensky jako právě v ten náš den a to hlavně díky Vám, díky tomu, že mi tyhle šaty cvrnkly do nosu. A ten pocit, že jsou moje, že můžu několikrát denně jít, otevřít si futrálek, šaty si pošuchrat, tak ten pocit je na prosto k nezaplacení!
Děkuji Vám ještě jednou strašně moc, díky Vám na ten den nikdy nezapomenu! To co děláte, děláte opravdu profesionálně a skvěle a přeji Vám do budoucna nespočet spokojených klientek 🙂
DĚKUJI, DĚKUJI, DĚKUJI! 

Kristýna Hloucalová