Naše nádherné PRONUPTIA nevěsty

Protože jediné, na čem nám záleží, je Vaše spokojenost !

JANA D.

Jako spousta nevést, i já jsem mela náročnou představu o tom jak budou moje svatební šaty vypadat. Paní majitelku i paní krejčovou si nemohu vynachválit, neboť mi ochotně vyšli vstříc. Tento salon doporučuji všem, který hledají kvalitní a jedinečné svatební šaty.

Jana Dokoupilová

MAGDALENA Ř.

Na svůj velký Den D jsem vybrala první salon v mem okolí a vůbec toho nelituji. To se s výběrem šatů-první zkoušené šaty byly ty prave. Vzhledem k pokročilému těhotenství jsem si úplně nemohla vybírat tak jak bych chtěla, ale slečny/dámy v salonu ochotně poradit, hlavně aby se nevěsta cítila komfortně. Hodnotím velice kladně.

Magdalena Ř.

KLÁRA S.

Děkuju celému týmu Pronuptia, že byla součástí naší krásné svatby. Nádherný salón s výborným přístupem ke klientům a krásným výběrem šatů (nejen svatebních).
Rozhodně doporučuji.

Klára S.

KAROLINA C.

Chtěla bych moc poděkovat celému týmu Pronuptia. Krásný výběr šatů, pěkný salon a velice milý přístup. Byla jsem s výběrem šatů velice spokojená. Určitě doporučím nastávajícím nevěstám 

Kája C.

KLÁRA J.

Ráda bych Vám moc poděkovala za krásné šaty!
Jakmile jsem si šaty oblékla věděla jsem, že to jsou ony! Úpravy byly provedené opravdu dobře.
Přístup celého týmu byl vážně skvělý. Ochota, vstřícnost, snaží se najít ty pravé šaty právě pro Vás.
Ještě jednou Vám moc děkuji.

Klára J.

MARKETA K.

Dobrý den,

omlouvám se za zpoždění posílám fotečky z naší svatby a Vašich božích a krásných šatů.

Ještě jednou děkuji za to jaký jste a jak děláte nevěsty šťastnými. Jedním slovem jste báječný a jen tak dál. A přeji Vám mnoho šťastných let na trhu.

Děkuji Markéta K. 

SIMONA Ž.

Dobrý den,

zasílám pár fotek z naší svatby s překrásnými šaty z Vašeho salónu. Ještě jednou moc děkuji za skvělý přístup, ochotu a pomoc při výběru

Přeji mnoho spokojených klientek.

Simona Ž. 

ANNA M.

Dobrý den,

v příloze posílám pár vzpomínkových fotek z naší svatby, s překrásnými svatebními šaty z vašeho salonu. Ještě jednou moc děkuji za půjčení a za váš příjemný přístup.

Mějte se krásně a přeji spoustu dalších spokojených nevěst!

Anna M.

KRISTÝNA H.

Nevím ani jak začít, ale asi jedním obrovským DÍKY, který stejně nikdy nevyjádří vděčnost, kterou k Vám mám! Opravdu Vám strašně moc děkuji, je až nepopsatelný, jak skvěle sem se v šatech cítila a vůbec sem se z nich nechtěla ven. Děkuji Vám za Vaši péči, za Vaši neskutečnou trpělivost, za to jakým způsobem se chováte ke klientkám a salon vedete a prostě za vše, co jste dokázala udělat, proto, abych se cítila skvěle. Všichni ze šatů byli paf, včetně pana majitele a majitelky Penzionu Na Faře, kteří mi v neděli řekli, že takhle krásný šaty tam ještě neměli (no snad to neříkají všem , ale vypadali u toho docela upřímně ). Já sem se v životě necítila krásnější, obletovanější a nikdy sem se necítila tolik žensky jako právě v ten náš den a to hlavně díky Vám, díky tomu, že mi tyhle šaty cvrnkly do nosu. A ten pocit, že můžu několikrát denně jít, otevřít si futrálek, šaty si jít pošuchrat, tak ten pocit je na prosto k nezaplacení!
Děkuji Vám ještě jednou strašně moc, díky Vám na ten den nikdy nezapomenu.
Přeji Vám nespočet spokojených nevěst, obzvlášť v této zvláštní a nelehké době!
To co děláte, děláte opravdu skvěle!
Děkuji
s láskou Kristýna

ŠARKA R.D.

S čistým srdcem, vědomím a svědomím doporučuji tento profesionální a krásný salon. Byl můj první a zároveň poslední navštívený. Majitelka je velmi sympatická profesionálka a celkově tým, včetně švadleny, nemá chybu. Děkuji a je až skoro škoda, že už jejich služby nevyužiji Ale kdyby náhodou, určitě se ráda vrátím!
Šárka R. D.

SARAH P.K.

Děkuji za půjčení nádherných šatů, díky kterým byl můj den dokonalý.
Sarah P. K.

JANA N.

Salon je nádherně zařízený - cítíte se opravdu jako princezna Přístup byl od začátku do konce na jedničku
A šaty ? To je sen - už jen když jsem tam vkročila, věděla jsem, že si je vyberu právě tam takže určitě všem doporučuji

Jana N.

DITA M.

Dobrý den, posílám fotky a ještě jednou moc děkuji. Ty šaty jsou opravdu jedinečné ♥️ S pozdravem,

Dita M.    

ZUZANA V.

Dobrý den,

Jak jsme slíbili, v příloze posíláme fotky ze svatby. Ještě jednou děkuji za profesionální přístup, příjemnou komunikaci a nádherné šaty, ve kterých jsem si připadala opravdu jako princezna.

Přeji hezký den.

S pozdravem

Zuzana V.

ANNA H.

Dobrý den,

posílám slíbené fotky ze svatby, snažila jsem se vybrat takové, na kterých jsou šaty nejlépe vidět.

Děkuji za vše a přeji hezký den,

Anna H.

RENATA H.

Dovolte mi, abych Vám i touto cestou ještě jednou poděkovala za zapůjčení krásných svatebních šatů. Děkuji za úžasný přístup s dostatkem času, který jste mi při zkoušce svatebních šatů poskytly. Svatební salon PRONUPTIA je krásný, příjemný, moderní svatební salon se širokou nabídkou svatebních šatů, kde Vás na uvítanou přivítají se sklenkou Prosecca, jak v romantickém filmu a cítíte se zkrátka báječně. Ze srdce děkuji a přeji jen samé spokojené zákaznice.
Krásný den
Renata H.

VERONIKA H.

Dobrý den,

chtěla bych Vám ještě jednou poděkovat za krásné šaty a vřelý přístup. Váš salón ráda doporučím dalším nevěstám.

V příloze Vám zasílám fotografie.

S pozdravem

Veronika H.

MICHAELA Z.

Dobrý den,

chtěla bych Vám moc poděkovat za zapůjčení nádherných svatebních šatů a úžasný přístup.

Zasílám pár fotografií z naší krásné svatby.

Ještě jednou moc děkuji.

S pozdravem

Michaela Z.

PAVLA J.

Dobrý den,

Dobrý den posílám odkaz na fotky ze svatby. Ještě jednou moc děkuji

Pavla J.

NIKOLA S.

Dobry den,
ještě jednou bych Vám chtěla moc poděkovat za perfektní a úplně dokonale svatební šaty! Svatba byla úžasná a v šatičkách jsem vydržela celý den! Moc děkuji také za profesionální přístup a přátelskou atmosféru na zkoušce.
V příloze najdete pár fotek ze svatby a ze zkoušky u Vas.
Přeji Vám plno dalších šťastných a krásných nevěst.

Nikola S.

ANNA K.

Dobrý den,
V odkazu zasílám pár fotek z naší svatby ve Vašich krásných šatech. Děkuji za všechno.
Anna K.

KLÁRA H.

Dobrý den,

chtěla bych dodatečně moc poděkovat všem v salonu za půjčení překrásných svatebních šatů a za perfektní služby. I když jsem si šaty vyzvedávala v neobvykle pozdní dobu a vracela vše nadvakrát, protože jsem zapomněla závoj, vyšly jsme mi maximálně vstříc.

Ještě jednou jsem za tyto služby navíc, chtěla poděkovat, moc si toho vážím.

Zasílám Vám z našeho krásného svatebního dne pár fotek šatů. V šatech jsem vydržela až do večera, i když se zdály trochu těžší, tak jsem v nich vydržela bez problémů celý den a opravdu si je maximálně užila

Mějte se krásně, zdraví spokojená nevěsta

Klára

LUCIE Š.

Dobrý den, zasílám pár fotek z nejkrásnějšího dne Děkuji za krásné šaty

Lucie

KATEŘINA Q.

Posílám pár fotek ze svatby a chci Vám poděkovat za půjčení krásných šatů. Přeji pevné nervy v této době a ať máte mooooc spokojených nevěst.
Kateřina Q.

ADÉLA V.B.

Dobrý den, děkuji Vám za zapůjčení krásných svatebních šatů a posílám pár fotek na ukázku .
Adéla

LENKA H.

Super! Všichni chválili. Cítila jsem se jako princezna z pohádky. Mohu jen doporučit.

Lenka H.

MARTINA V.

Je tomu skoro 2 měsíce, kdy jsme prožili náš nezapomenutelný den. Nezapomenutelný byl i díky tomu, jak skvěle jsem se ve vašich šatech cítila. Ještě jednou bych Vám všem v salónu chtěla moc poděkovat, hlavně za možnost cítit se tak, jak jsem si to vysnila. Jste opravdu báječní a já doufám, že se tak bude cítit každá jedna nevěsta! Děkujeme!

Martina a Daniel Vlkovi

DENISA T.

Krásnou neděli do Pardubic,
zasílám několik fotek ze svatby a zároveň Vám chci poděkovat za ochotu, vstřícnost, velmi milé jednání a nádherné prostředí salonu. Šaty byly po celý den obdivovány a pro mě byly velmi příjemné a lehké na těle. Poté co jsem shlédla kolekci na rok 2021 tak bych se vdávala hned znovu.
Děkuji a přeji spoustu spokojených zákaznic
Denisa T.

BARBORA CH.

Dobrý den,
děkuji, že jsem měla tu čest obléci si svatební šaty z vašeho salónu.
Šaty jsou naprosto úchvatné, měly velký úspěch.
Přeji mnoho spokojených nevěst

Bára

DANIELA M.

Dobrý večer,
Posílám pár fotek ze svatby
Moooc Vám chci poděkovat za nádherné šaty, za Váš přístup, jste správní lidé na správném místě! Náš den se vydařil pohádkově. Přeji mnoho dalších spokojených nevěst a ať se Vám daří!

Daniela M.

LUCIE B.

Dobrý den,
Zasílám Vám pár fotek ze svatby. Až teď jsem se k tomu dostala.
Mockrát děkuji za Váš přístup, ochotu, kvalitu šatů. Dále děkuji za Vaši pohotovost - kdykoli jsem si nebyla jistá, reagovali jste ihned. Byla jsem moc spokojená a šaty sklízely samou chválu. I ty nejdrsnější chlapi jsem na svatbě rozplakala Teď když koukám na novou kolekci šatů, vdávala bych se znovu !

Lucie B

ANETA

Dobrý den,
chtěla bych Vám poděkovat za půjčení těchto nádherných šatů. PRONUPTIA byla prvním svatebním salonem, který jsem navštívila a dál už jsem nemusela . Děkuji také za Vaši ochotu, vstřícnost a profesionální přístup
Aneta

MARIE J.

Dobry den,
posielam foto zo svadby a dakujem velmi pekne za spolupracu a ze som mohla byt sucastou obklopena super ludmi, uzivala som si a pripadala ako princezna.Bolo o mna pekne postarane citila som sa ako v rozpravke. Dakujem a prajem Vam este vela spokojnich zakaznicok
Marie J.

ANETKA

Dobrý den ,
zasílám fotky šatů a ještě jednou moc děkuji. Jen připomínám že do šatů se vešlo bříško v šestém měsíci a nebylo téměř vůbec poznat.

Anetka

VANDA S.F.

Dobrý den,
posílám pár fotografií z naší svatby. Chtěla bych ještě jednou poděkovat paní majitelce za ochotu a pomoc při výběru svatebních šatů. Váš svatební salon je nádherný a zkoušky jsem si moc užila. Šaty od Vás byly přesně ty, jaké jsem si přála a dlouhý závoj byla trefa do černého
Přeji mnoho dalších spokojených nevěst !

Vanda

LUCIE J.

Dobrý večer, děkuju moc za půjčení nádherných svatebních šatů a za skvělý přístup ve vašem salonu. Užívala jsem si jak návštěvy u Vás, tak celý svatební den v šatech jako z pohádky. Škoda, že ten den tak utekl. Přeji Vám spoustu spokojených a krásných nevěst.
Díky moc ještě jednou.
S pozdravem
Lucie J.

NATÁLIE S.

Dobrý den, zasílám fotografie ze svatby v mých vysněných šatech. Zárověň bych chtěla poděkovat za veškerý servis a ochotu.
Přeji krásný den.
Natálie S.

LENKA L.

Dobrý den,
ráda bych Vám poděkovala za půjčení těchto krásných šatů. Cítila jsem se v nich opravdu úžasně. Děkuji také za Vaši ochotu, vstřícnost a velmi profesionální přístup. Zároveň se omlouvám, že mi tak dlouho trvalo než jsem fotografie zaslala.
Děkuji a přeji Vám krásný den.
Lenka 

DENISA O.

DIANA T.

Dobrý den,
jak jsem slíbila, tak posílám pár našich svatebních fotek se šaty z Vašeho salónu. Ještě jednou moc děkuji za půjčení takto krásných šatů.
S přáním krásného dne
Diana Trubačová