VYBÍREJTE SVŮJ SVATEBNÍ PARFÉM PEČLIVĚ

10.05.2023

Svůj svatební parfém vybírejte pečlivě - je to ten nejkrásnější způsob, jak si budete pamatovat svůj nejšťastnější den. Pokaždé, když ucítíte stejnou vůni, vrátí vás do okamžiků, kdy jste prožívali svou vlastní pohádku a oživí to stejné emoce jako v ten den..

Zajistili jste si své vysněné místo, vaš den D se blíží a řekli jste ano šatům! Ale pokud jde o váš svatební den, promysleli jste menší detaily, jako například jaký parfém na svatební den použít? 

Může být lákavé sáhnout při výběru vůně po své osvědčené charakteristické vůni. Ale výběr zcela nového parfému má své opodstatnění, zvláště pro tak zvláštní příležitost, kdy všechny vzpomínky, které si ten den uděláte, budou připsány pouze této vůni! Pokud si tedy nejste jisti, jaký svatební parfém chcete mít na sobě, když řeknete "Já", čtěte dále a zjistěte naše nejlepší tipy na základě oblíbených svatebních míst. Konfety připraveny!SVATBA VENKU

Doufejme, že pokud se budete oddávat pod širým nebem, bude svítit slunce a ve vzduchu bude svěžest, kterou si všichni budou užívat. V tomto případě budete chtít jemnou a vzdušnou vůni, která bude odpovídat vašemu krásnému okolí. Květinový parfém se perfektně hodí na jarní nebo letní večírky, včetně posilující vůně Flowerbomb od Viktor&Rolf, luxusně svěží Miss Dior od Dior nebo pro sladký nádech zvolte Daisy Love od Marca Jacobse s tóny okvětních lístků sedmikrásky, malin a smetanou. 


SVATBA VE VENKOVSKÉ STODOLE


Svatby ve venkovských stodolách, které nabízejí nekonečné možnosti fotografování, dostatek prostoru k protančení celé noci, a rozmarné dekorace (ahoj pohádková světla), jsou v módě! Parfémy vytvořené se zemitými tóny, jako je pačuli nebo cedr, jsou ideálním doplňkovým aromatem pro tuto rustikální estetiku. Krásná La Vie Est Belle je nejlepším uchazečem o vůni pro svatební den. Zároveň jemná a ženská Narciso Rodriguez For Her nebo Si od Armaniho s elegantní vůní a flakonem zdobeným zlatým prstenem má napsáno "nejlepší svatební parfémy"! SVATBA V DALEKÉ DESTINACI 


Svatba v daleké destinaci může znamenat krásné počasí, ohromující scenérie a příležitost vytvořit jedinečné vzpomínky s přáteli a rodinou. Takže, abyste odpovídali významné příležitosti, budete chtít svatební parfém, který doplňuje vámi zvolené místo. Letíte ke zlatým břehům a křišťálově modrým vodám? Pak Light Blue od Dolce & Gabbana musíte vyzkoušet! Říkáš své sliby při zlaté záři západu slunce? Pak Born in Roma Donna Coral Fantasy od Valentina, inspirovaná energií magické hodiny v Římě, vám bude navždy připomínat tento vzácný okamžik! Zatímco REPLICA Under the Lemon Trees od Maison Margiela připomíná teplý letní středomořský vánek! Jeden střik vašeho svatebního parfému bude stačit k tomu, aby vás přenesl zpět do vašeho velkého dne, jakmile bude po všem! 
TRADIČNÍ SVATBA 


Svatby jsou plné tradic, jako je házení kytice nevěsty a řeč nejlepšího muže, ale pokud chcete, aby se vaše tradice promítly do vašeho výběru pro velký den, nemůžete udělat chybu se skutečně klasickým parfémem. Doplňte svou svatební kosmetickou rutinu luxusní Coco Mademoiselle; užijte si smyslnost bez námahy s J'Adore by Dior; nebo se připravte říct "já" s krásným okvětním aroma typické vůně Chloe, parfémované vody Chloe. Bez ohledu na to, která klasická vůně získá váš souhlas, jsme si jisti, že vždy bude mít zvláštní místo ve vašem srdci! 
JEDINEČNÁ SVATEBNÍ VŮNĚ DLE VÁS 


Jako všechno ostatní ve váš svatební den, i váš výběr svatebního parfému by měl být jedinečný pro vás. Takže, pokud vaše atmosféra nezapadá do "tradiční" škatulky, pak je tu spousta dalších vonných cest k prozkoumání! Pro boho nevěsty, které čekají na procházku uličkou, můžeme navrhnout bílé pačuli, White Patchouli od Toma Forda? Nebo, pro zábavu, odcházející nevěstu, kandované ovoce a koktejl dřeva a pižma v Toy Boy 2 od Mochino může být přesně to, co hledáte! A pro ty nevěsty, kterým pro jejich svatební den nebude nic jiného než výjimečné, nehledejte nic jiného než zářivou vůní Alien Goddess od Muglera

Vůně růže nám dává zapomenout na trny — Valeriu Butulescu